Kalaba Mah. Kütükçü Ali Bey Cad. Ankara Üniversitesi Teknokent 2-A/206
Keçiören/ANKARA
 0 505 403 22 11

Personel

4

Uzmanlık Alanları

Doğal Kaynaklı ilaç hammaddeleri ve takviye edici gıdaların; formülasyon, Ar-ge ve Ür-ge çalışmaları

Sektör

Sağlık

Proje / Kamu Desteği Miktarı

85.000₺

Son yıl Cirosu

150.000₺

Yatırımcı Arayışı

Evet (250.000 – 500.000₺)

İşbirliği Arayışı

Evet (Üretim & Pazarlama)

BioArt, sahip olduğu akademik birikim ve teknik yetkinlik ile hizmet sunduğu pazarın ihtiyaç ve yönelimlerine odaklanan, çalışmalarını bu yönde gerçekleştiren bir kuruluştur. Laboratuvardan son kullanıcıya uzanan zincirin her aşamasında teknik ve stratejik destek hizmetleri sunmaktadır.

Tıbbi bitklerin ve içerdikleri fitokimyasalların analiz ve ayrım yöntemleri, standardize bitkisel ekstre hazırlanması, biyomedikal malzemeler ve biyomateryallerin ar-ge çalışmaları, mikro-nano teknolojilerin ilaç ve biyomedikal alanda kullanımları, çeşitli ilaç dozaj formlarının ve polimer esaslı malzemelerin formülasyon tasarımı alanları BioArt’ın yetkinlikleri arasında yer almaktadır.

2018 yılında piyasaya ThymoZnC Takviye Edici Gıda Markasını sunduk. ThymoZnC Ege’de yetişen kaliteli kekiklerden hazırlanan ve her aşamada kalitesi ölçülerek eczane rafına gelen bir üründür. 2018 yılı sonunda ThymoZnC markasının  bir pazarlama firmasına satışı gerçekleştirilmiştir. Halen ÜR-GE faaliyetleri firmamızca yürütülmektedir.