Bahçelievler Mah. Ankara Üniversitesi Teknokent E Blok zemin kat No :28 Gölbaşı/Ankara
0312 473 19 89

Toplam Personel

8

Ar-Ge Personeli

5

Uzmanlık Alanları

Coğrafi Bilgi Teknolojileri, Mobil Uygulamalar, MDM-Mobil Cihaz Yönetimi

Sektör

Bilişim, Yazılım

Proje / Kamu Desteği Miktarı

659.423₺

2018 Cirosu

1.495.543₺

Yatırımcı Arayışı

İşbirliği Arayışı

Evet – MDM için mobil cihaz üretici firmalar

MC-TEK 2013 yılında Coğrafi Bilgi Sistemleri ve Mobil Yazılımlar konusunda deneyimli ve uzman bir ekip tarafından kurulmuştur. MC-TEK’in öncelikli çalışma alanı açık kaynak kodlu web ve mobil yazılımların geliştirilmesi ve ürünleştirilmesidir. Aynı zamanda Dünya’nın en yaygın harita sağlayıcılarından biri olan HERE haritalarının katma değerli iş ortağıdır.

TIMEDATA MDM (Mobil Cihaz Yönetimi Uygulaması)

Timedata MDM ile Mobil cihazlarınızı uzaktan yönetebilir, özelliklerini istediğiniz gibi kısıtlayabilir, Hangi Uygulamaların çalışması gerektiğini belirleyebilir, geniş yetkilendirme seçenekleri ile kimlerin hangi işlemleri yapabileceğini tanımlayabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

TIMEDATA PORTAL

Sistem bir «Framework» olduğundan, üzerinde her türlü işleme açıktır. Üzerinde Herhangi bir CBS uygulaması geliştirilebilir, İsteğe bağlı olarak katmanlar artırılabilir Nokta, alan, poligon şeklinde yeni katmanlar eklenebilir CBS uygulamalarında olduğu gibi; ekleme, sorgulama, çapraz sorgulama ve kolon analizleri yapılabilir.

TIMEDATA MAPS

Herhangi bir koordinata ait veriyi, yönetim panelinde (TIMEDATA PORTAL) oluşturulmuş katmanlar üzerinden (point, linestring, polygon) objeye ait öznitelik bilgisi ve fotoğraf desteği ile sisteme yükleme ve yönetme olanağı sunar. Onlıne ve offlıne her koşulda sahadan veri toplayabilmek mümkündür.