Ankara Üni.Tekn.Gel.Böl. E Blok AZ No:53 Gölbaşı
0312 484 05 40

Toplam Personel

7

Uzmanlık Alanları

IMS(Internal Marketing Survey), Tarım ve Medikal Sektörüne hitap eden özel yazılım projeleri

Sektör

Yazılım

Proje / Kamu Desteği Miktarı

2018 Cirosu

Yeni kuruldu

Yatırımcı Arayışı

İşbirliği Arayışı

Evet – Medikal ve Tarım Alanlarında

Bilmed Bilişim, Tarım ve Medikal sektör ihtiyaçları için çözüm üretmeyi hedeflemiş çok genç bir yazılım şirketidir. Geçmişte Tarım ve Medikal sektörlerinde yaptığı çalışmaları kurumsal bir yapı altında, işin disiplinlerine uygun geliştirmek temel amacıdır.

Bahsedilen sektörlerin ihtiyacı olan ürünleri yerli olarak üretmek birinci hedef, hazırlanacak yenilikçi ürünler ile ithalat ikamesi sağlamak önceliklerindendir.

MEDKON(Medikal Cihaz Kontrol Yazılımı)

Ülkemizin gelişen sektörlerinden olan medikal sektörünün yerli üreticileri, üretimini yaptıkları cihazların yerlilik oranını arttırabilmek, sorunlarına daha esnek ve hızlı çözüm üretebilmek için kullanılacak kontrol yazılımlarının da yerli olması konusunda gayret göstermektedirler.

MEDKON ile sistem sürekli geliştirilebilir ve istenildiğinde çalışma sistemi farklılaştırılabilir olmakta,  çalışma sisteminin ve uygulanması gerekebilecek farklılıkların ayrı ayrı tanımlaması yapılabilmektedir.

Herbir kullanıcı kendi isteklerine göre cihazların çalışma pozisyonlarını tanımlayabilmekte ve bu ayarları kaydedebilmektedir.